Çorlu Güncel

Çorlu'nun Sorunları Konuşuldu

  • 20 Haziran 2019
  • 518 Kez Okundu
  • Çorlu'nun Sorunları Konuşuldu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve bazı daire başkanları Çorlu’ya yaptığı ziyarette Çorlu Belediyesi yöneticileriyle bir araya geldi.

Çorlu Belediyesi’nde yapılan toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi daire başkanlarından bazıları katılırken Çorlu Belediyesi Başkan Yardımcıları ve müdürleri de toplantıda hazır bulundu. Kadir Albayrak ve Ahmet Sarıkurt’un başkanlık ettiği toplantıda basın mensuplarına görüntü verdikten sonra toplantı basına kapalı yapıldı.

HİZMET KERVANI PROGRAMININ 3’ÜNCÜSÜNÜ ÇORLUDA YAPIYORUZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak toplantı başlarken kısa bir açıklama yaptı. Albayrak, “İlçeler arası yapmış olduğumuz çalışma programları kapsamında bugün Çorluya geldik. Hizmet kervanı programımızın ilkini Malkarada gerçekleştirdik. İkincisini de dün Muratlı ilçemizde yaptık, üçüncüsünü de Çorlu’da yapıyoruz. Bu hizmet kervanı programlarımız devam edecek. Çorlu ilçemizle ilgili Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin daire başkanlıklarının yapacağı açıklamalar, Çorlu Belediyesi bürokratlarının ilave edeceği konular şeklinde devam edecek” dedi.

İmdat Şahin